iSTANBUL DAVETiYE

istanbul davetiye

Evlilik öncesi hazırlıklarınızda davetiye konusunu en kolay şekilde aradan çıkaracak olan çözüm Davetiyeci ile olacaktır.

 

Bizden talep edeceğiniz ürünü sipariş ettiğinizde davetiyeniz tasarlanarak siparişinize müteakiben kargoya verilecektir.

 

 

Sitemiz Türkiye'de davetiye konusunda kapsamlı bir organizasyon içine girerek tüm semtlere adrese teslim davetiye hizmeti vermeye başlamıştır.Lüks standart ve ekonomik kataloglarımızdaki örneklerimizi inceleyerek mail yolu ile ya da telefon ile siparişlerinizi verebilirsiniz. sistemimiz mail – çalışma – onaylama – baskı ve davetiye teslimat süreci şeklinde işlemektedir.Sitemizde bulunan tüm modeller mevcut olup istanbul avrupa yakasında aynı gün içinde Türkiye genelinde ise ertesi gün teslimat yapmaktayız.Sitemizde kategorilere ayrılmış çeşitlerden kolaylıkla seçim yapabilecek vea ayrıntılı bilgi almak için müşteri tenmsilcilerimiz ile irtibata geçebileceksiniz.Firma olarak asıl olan müşteri memnuniyeti politikamız ile tüm ülkeye yerine hizmet vermekteyiz. Fiyatlar konusunda da sitemizde her örneğin altında bulabileceğiniz fiyatlar sayesinde kolaylıkla seçim yapma imkanına sahipsiniz.

Fiyat Alınız

davetiyeci

İstanbul Davetiye

davetiyeci